Gol Kralı Neden Yedek
Mustafa Ayaydın

Mustafa Ayaydın

Mustafa Ayaydın

               Gol Kralı Neden Yedek

15 Ekim 2019 - 09:44

 Geçtiğimiz haftayı Bigaspor deplasmanından aldığı 2-0 'lık mağlubiyetle tamamlayarak taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Edirnespor belki de bir türlü kadro istikrarını sağlayamamasının sancılarını çekiyor. Her hafta farklı bir kadroyla takımı sahaya süren teknik adam Adnan Toros neden ilk 11'ini bulamıyor. Bir çok farklı etkenin sebep olabileceği bu durumun çaresinin de kendisinden beklendiğinin mutlaka farkındadır.
 
  Transferin son günlerinde dahi kaliteli oyuncuları kadrosuna dahil etmesine rağmen kadro istikrarını sağlayamamak Adnan Toros hanesine eksi puan olarak yazmaktadır ki ; geçtiğimiz sezonun gol kralı Hakan Doğan kalitesindeki bir ayağın yedek kulübesinde bekletilmesini de anlamak mümkün değil. Türkiye Kupası maçlarında 2 maçta sonradan  oyuna girmesine rağmen attığı 2 golle dikkatleri üzerine çeken Hakan Doğan mutlaka takıma monte edilmelidir.
 
 
  Önümüzdeki haftalarda bu sorunun devam etmesi halinde yönetimin nasıl bir yol izleyeceğini de hep birlikte göreceğiz ancak Adnan Toros kısa sürede takımı toparlayacak ve galibiyetlerle üst sıralara tırmanacaktır. Bu anlamda önümüzdeki Arnavutköy Belediye maçı büyük öneme sahiptir.
 
 

Bu yazı 457 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum