Devre Arası Verimli Geçti
Mustafa Ayaydın

Mustafa Ayaydın

Mustafa Ayaydın

Devre Arası Verimli Geçti

14 Ocak 2020 - 09:38

  Türkiye Spor Toto Bölgesel Amatör Liglerde takımlar yavaş yavaş hazırlıklarını sona erdirirken heyecan fırtınası ise önümüzdeki hafta sonu tekrardan kaldığı yerden devam edecek. Bu süre zarfında gerek Edirnespor yönetimi gerekse Edirnespor teknik heyeti son derece verimli çalışmalar yaparken gelecek adına olumlu sinyaller verdiler.
  Yönetim devre arası kampında eksik bölgelere yaptığı transferler ile taraftarlarını mutlu ederken hazırlık maçlarında sahaya yansıyan olumlu futbol ve neticesinde gelen galibiyetler ise devre arasının ne kadar verimli geçtiğini ve Edirnespor'un ligin ikinci yarısına hazır bir şekilde kampı noktaladığını söyleyebiliriz.
 
        Ligin ikinci yarısını Ortaköyspor deplasmanında açacak olan Edirnespor şampiyonluk mücadelesi verdiği lider Arnavutköy Belediyesispor ile bir diğer şampiyonluk rakibi Tekirdağspor'un karşılaşacağı bu haftadan alacağı olası bir galibiyet ile haftayı en kârlı kapatan takım olmanın peşinde olacak ki bu haftadan alınacak bir galibiyet ve özellikle güzel bir futbolla alınacak bir galibiyet bize ligin ikinci yarısının özeti gibi olacaktır
 

Bu yazı 515 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum