Edirnespor'a Soğuk Duş
Mustafa Ayaydın

Mustafa Ayaydın

Mustafa Ayaydın

Edirnespor'a Soğuk Duş

06 Ekim 2020 - 10:34

 Sezona 3.Lig'e adım atarak başlayan Edirnespor Ligin henüz golle tanışamayan ekibi Kızılcabölükspor'dan yediği 4 golle mağlup olurken taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı. Taraftarların aklında ise 3.lige hazır değil miyiz düşünceleri dolaşmaya başladı. 
 
  Edirnespor ilk etapta daha sağlam bir savunma anlayışını sahaya yansıtmayı başarır ve topu ön tarafa ayağa sağlam ve isabetli paslarla taşıyabilirse ihtiyacı olan golleri bularak puanlar toplayabilecektir. Böylelikle sezonu ligde rahat bir sıralamada tamamlayabilir. Bu savunma anlayışını düzeltemeyen bir Edirnespor lige erken havlu atabilir. Bu hafta ligin henüz golle tanışamayan ekibinden 4 gol yemek gerçekten sorunun ciddiyetini gözler önüne sermeye yetiyor.
 
   Ligin en çok gol atan 5 ekibinden biri olan Edirnespor savunmadaki zaaflarından dolayı attığı bu gollerin meyvesini malesef alabilmiş durumda değil. İlk 3 hafta sonunda yediği 7 golle ligde en fazla kalesinde gol gören ekibi olan Edirnespor ligin golcü ekiplerinden Yeşilyurt Belediyespor'u haftaya evinde konuk edecek. Bu müsabakada sağlam bir reaksiyon göstererek galibiyet alması gereken Edirnespor , taraftarlarını bir nebze de olsa mutlu etmelidir ki umutlarını ve hırslarını ilerleyen haftalara taşıyabilsinler.
 
 

Bu yazı 18790 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum