Edirnespor 2.Yarıdan Umutlu
Mustafa Ayaydın

Mustafa Ayaydın

Mustafa Ayaydın

Edirnespor 2.Yarıdan Umutlu

24 Aralık 2019 - 09:42

Türkiye Bölgesel Amatör Liglerde ilk yarının bitmesiyle birlikta takımlar izinlerinin ardından kamp çalışmalarına başlayacaklar. 11.Grupta mücadele eden Edirnespor ise 19 Aralık itibariylen Edirne'de kamp çalışmalarını sürdürmektedir. 5 Ocak itibariyle kamp çalışmalarına Antalya'da devam edecek olan Edirnespor 17 Ocak'ta kampı sonlandırıp şehre dönecek.
  Edirnespor 26 puanlı lider Arnavutköy Belediyespor'un ardından 24 puanlı Tekirdağspor ile lig takibini 2 puan geriden sürdürerek averajla 3.sırada yer almaktadır.Ligde iddiasını sürdürmek için lider ile arada az bir puan farkı ile devreyi sonlandırması son derece önemliyken aynı zamanda ligin ilk yarısını ilk 3 'te tamamlamış olması da psikolojik açıdan yine büyük önem taşımaktaydı.
   19 Ocakta başlayacak olan 2.devrenin ilk maçını 20 puanla 6.sırada yer alan Ortaköyspor ile oynayacak olan Edirnespor rakibine ligin 1.haftasında evinde oynadığı mücadelede üstünlük sağlayamamış ve sahadan 1-1'lik skorla ayrılarak 1 puan alabilmişti.Ortaköyspor ligde en az gol yiyen ekiplerin başında gelmesi dolayısıyla dikkat çekmektedir. Edirnespor bu maçta sabırlı oynadığı takdirde 3 puanı alacak taraf olacaktır.
 

Bu yazı 599 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum