Edirnespor Tutuk Başladı
Mustafa Ayaydın

Mustafa Ayaydın

Mustafa Ayaydın

Edirnespor Tutuk Başladı

21 Ocak 2020 - 00:00

Türkiye Spor Toto Bölgesel Amatör Liglerde 2.yarının başlamasıyla heyecan da kaldığı yerden devam etmeye başladı.Taraftarlar takımlarının heyecanını soğuk havalara rağmen tribünlerden yaşamayı tercih ettiler. 11.Grupta yer alan Edirnespor ise Ortaköyspor deplasmanındaydı ve ligin 2.yarısına mutlak galibiyet ile başlamak istese de lige istediği başlangıcı yaparak giriş yapamadı ve lider Arnavutköyspor ile lig ikincisi Tekirdağspor'un puan kaybettiği haftayı istediği şekilde değerlendiremedi.
 Yapılan transferlere baktığımız zaman kadroda hiç bir eksiğin olmadığı ve bazı mevkilerde lüks diye tabir edilebilecek oyuncu fazlalığı da tabiki taraftarların beklentilerini oldukça yükseltiyor. Yönetim ve teknik adam Adnan Toros'un bu sene takımı mutlaka şampiyon olabilecek bir futbol seyrettirmeye ve seri galibiyetlerin geleceği bir oyun ortaya koyacağı bir futbol seyrettirmeye yönelik hızlı adımlar atması lazım ki geçen haftaların önemini ligin sonunda anlamayalım.
 Önümüzdeki hafta oynayacağımız Karamürselspor maçı ile artık şampiyon bir takım mücadelesini ve 3 puanı taraftarlara mutlaka seyrettirmesi gereken bir Edirnespor sahada olmalıdır.
 

Bu yazı 702 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum