Edirne'de Türkiye Kupası Heyecanı
Mustafa Ayaydın

Mustafa Ayaydın

Mustafa Ayaydın

Edirne'de Türkiye Kupası Heyecanı

10 Eylül 2019 - 09:56

Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur Maçında Belediye Derincespor'u 3 - 2 'lik skorla deviren Adnan Toros'un öğrencileri şimdi de 12 Eylül Perşembe günü deplasmanda karşılaşacakları Sultanbeyli Belediye Spor'u gözüne kestirdi. 3.ligde mücadele eden Sultanbeyli Belediye Spor her ne kadar zorlu bir rakip olsa da Adnan Toros'lu Edirnespor'da bu sene adından sıkça bahsettirmek istiyor. 
Gerek Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur maçındaki sergilenen futbol gerek hazırlık maçlarında sergilenen futbol Edirne halkını ve Edirnespor'a gönül veren taraftarları oldukça heyecanlandırıyor.
 Adnan Toros gibi kaliteli bir teknik adam ile sezon başı kampı geçiren bir Edirnespor'un bu sene ligde neler yapabileceğini az çok tahmin edebiliyorum ki üstelik kendi kurduğu oyuncu kadrosuyla sezona giriş yapıyor. Adnan Toros kalitesindeki bir teknik adama sahip Edirnespor taraftarı bunu iyi değerlendirmeli ve sezonun tadına varabilmek için takımını yalnız bırakmamalıdır . Deneyimli hoca geçen sene ligin 4.haftasında takımın başına gelmesine rağmen kendi istediği oyuncu grubu ile çalışmamasına ve sezon başı kampında takımla beraber olmamasına rağmen ligi son derece başarılı bir konumda bitirmeyi başarmıştı.
 
 

Bu yazı 136 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum