Bilgiç yeniden başkan

Yeşilay’ın Edirne Şubesi tarafından gerçekleşen 3.Olağan Genel Kurul’da Sebahattin Bilgiç yeniden başkan seçildi.

Bilgiç yeniden başkan

Yeşilay’ın Edirne Şubesi tarafından gerçekleşen 3.Olağan Genel Kurul’da Sebahattin Bilgiç yeniden başkan seçildi.

Bilgiç yeniden başkan
14 Ocak 2020 - 09:18
Reklam

Edirne Yeşilay Şubesi toplantı salonunda gerçekleşen genel kurulda, Kurucu Başkan Sebahattin Bilgiç ve Yönetim Kurulu üyeleri son 3 yılda gerçekleşen çalışmaları ve yapılan faaliyetleri, katılımcı üyelere sundu.
Gerçekleşen genel kurulda sırasıyla;
Kongre Başkanlık Divanı seçimi, Şube yönelim kurulu faaliyet raporlarının okunması, Şube denetim kurulu raporlarının okunması, Başkan, Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Genel Merkez Delegesi için asil/yedek üyelerin tekliflerinin alınması ve listelerin oylaması gerçekleşti.
Edirne Yeşilay Şube başkanlığı görevini devam ettiren Sebahattin Bilgiç; “Edirne Yeşilay Şubesi başkanlığı görevimde bugün 3. dönemim, bu önemli görevi bana laik gören, bizleri bir 3 yıl daha bağımlılıklar ile mücadele kapsamında Edirne Yeşilay Şubesini temsil etme görevine getiren Edirne Yeşilay Şubesi Üyelerine teşekkür ediyorum. Bizim mücadelemiz; kötü alışkanlıklara ve bağımlılıklara karşı olmak, gençlerimizi her türlü bağımlılıktan uzak tutmak, sağlıklı yaşama dikkat çekmek. Edirne Yeşilay Şubesi olarak; Tütün, Alkol, Madde, Kumar ve Teknoloji bağımlılıklarına dikkat çekerek, ‘yediden yetmişe her kesim için sağlıklı yaşam’ parolası ile her hafta; seminerler, eğitimler ve farklı etkinlikler ile çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Başkanlığımın 2.döneminde Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımız ve Yeşilay Üyelerimizle Edirne’mize YEDAM’ı (Yeşilay Danışmanlık Merkezi) kazandırdık. Kamu Kurumları ve Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içerisinde birçok protokol imzaladık, proje oluşturduk… Emeği geçenlere buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. 2019 yılında ilimiz genelinde düzenlediğimiz 327 farklı program ve etkinlik ile halkımıza ulaştık, ulaşmaya devam edeceğiz. Edirne Yeşilay Şubesi olarak 2020 yılında ve sonrasında da gerçekleştireceğimiz faaliyetler ivmeli bir şekilde artarak devam edecek” dedi.
 
Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Emine Ahmetoğlu’nun da katılım sağladığı genel kurulda, dilek ve temennilerde bulunulmasının ardından kapanış gerçekleştirildi. Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Emine Ahmetoğlu genel kurula katılım sağlayan üyelere; Yeşilay Genel Merkezin çalışmalarından bahsederek, Edirne Yeşilay Şubesinin yaptığı ve yapacağı çalışmalarda destekçisi olduğunu belirterek yeni yönetime çalışmalarında başarılar diledi.
Edirne Yeşilay Şubesi 3. Olağan Genel Kurulu sonuç listesinde;
Başkanlığa; Sebahattin Bilgiç,  Yönetim Kurulu Üyeliğine; Feridun Acar, Müzekka Bayrak, Fatih Erel ve Emrah Ceylan getirildi. (Haber Merkezi)
 

Bu haber 301 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum