‘MHP Edirne'de milletvekili çıkaracak güçte’

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, 2023 yılında Edirne’de en az bir milletvekili çıkartmak için tüm merkez ve ilçe teşkilatlarının çalışmalara başladığını söyledi.

‘MHP Edirne'de milletvekili çıkaracak güçte’

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, 2023 yılında Edirne’de en az bir milletvekili çıkartmak için tüm merkez ve ilçe teşkilatlarının çalışmalara başladığını söyledi.

‘MHP Edirne'de milletvekili çıkaracak güçte’
13 Ocak 2020 - 09:35
Reklam

Tercan, Edirne halkı için harıl harıl çalıştıklarını belirterek, Edirne’nin hayrına ne varsa seve seve yerine getirmek için mücadele edeceklerini dile getirdi.
Tercan, “Milliyetçi-Ülkücü hareketin mensupları ile birlikte sıkmadığımız el, uğramadığımız mahalle kalmayacak olup, var gücümüzle kazanmak için elimizi taşın altına değil gövdemizi koyacağız. MHP Teşkilatlarımız; dürüstlüğü ile ilkeleri ile projeleri ile Edirne sevdası ve aşkı ile Fatih Sultan Mehmet Han ve Mustafa Kemal Atatürk'ün ruhuyla 2023 Yılında en az bir Milletvekili kazanacak ve Edirne halkının ve hemşehrilerimizin emrinde olacak, yaşamış olduğumuz Edirne'mize hizmeti ibadet sayacaktır. Teşkilat mensuplarımız; MHP ve Ülkücü camiayı Edirne'de zafere taşıyacaktır. Milliyetçi Hareket'in iktidar yolu, Edirne'den başlıyor. Sizin, bizim, hepimizin çalışmasıyla, birlik, beraberlik ruhu içinde. Disiplinli, prensipli ve sizlerin olduğu yerlerden geçiyor. MHP Teşkilatları; Edirne sevdalısı, samimiyeti, dürüstlüğü, doğal tavırları, olaylara objektif bakması, subjektif bir şekilde değerlendirmesi Edirne halkına güven vermektedir. Bundan sonraki vazifeniz bu onurlu mücadelenizi taçlandırmak olacaktır. Allah izin verir ve kısmet ederse Edirne'de en az bir Milletvekili kazanacak güce ve kudrete sahipsiniz. Karakteriniz ile kişiliğiniz ile verdiğiniz soylu mücadelenin ne kadar büyük olduğunu görüyoruz. Sizlerle birlikte her türlü mücadeleye hazırız. Şimdi hedefimiz 2023 Yılında en az bir Milletvekili kazanmak olacak” dedi.
“HERKESTEN OY İSTEYECEĞİZ”
Hiç kimseyi ayırmadan herkesten oy isteyeceklerini söyleyen Tercan, “Herkese Edirne'nin hayrına olan projeleri anlatacağız, herkesi bu kutsal mücadeleye davet edeceğiz. Diğer siyasi partilerin içinde de ortak değerlerde buluştuğumuz insanlar var! Temiz, dürüst, doğru, adaletli, helaldan yana, yolsuzluk istemeyen binlerce insanımız var! Kapılarımızı gönüllerimizi onlara açma zamanı gelmiştir. Bizler, sizler ve hepimiz bunu başaracak güce, birikime ve tecrübeye sahibiz. Diğer siyasi partilerin kısır çekişmelerden bıkmış ve kurtuluşu MHP'de gören Edirneli hemşerilerimiz var!... Onları da davet etme zamanımız gelmiştir. Kim ne söylerse söylesin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne derse desin, kim ne düşünürse düşünsün 2023 Yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde MHP Edirne'de asrın sıçramasını yapacak olup, bundan kimsenin kuşkusu ve endişesi olmasın. Tedbir bizlerden takdir Allah'tan, yolunuz bahtınız açık olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi. (Haber Merkezi)
 

Bu haber 290 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum