Geçen Seneyi Aratıyorlar
Mustafa Ayaydın

Mustafa Ayaydın

Mustafa Ayaydın

Geçen Seneyi Aratıyorlar

22 Ekim 2019 - 09:25

Edirnespor taraftarları için bu haftaki Arnavutköy Belediyespor maçı tam bir hayal kırıklığı oldu ve bunun ötesine geçemedi. Çıkış maçı olarak gördükleri bu müsabakadan kendi saha ve seyircisi önünde alınan 1-1'lik skor ve daha önemlisi olan sahadaki oyun ve mücadele geçen seneyi aratır oldu. 
 
  Ligin henüz başında yakalanan bu kötü serinin düzelmesi adına da seyircinin  sahada herhangi bir aksiyon alamaması işlerin ne kadar zor ve karmaşık durumda olduğunu da gözler önüne sermektedir.  Buradaki en önemli sorun olarakta kadro istikrarının yakalanmamasını gösterebiliriz. 5. haftanın ardından 6 puan ile 9. sırada yer alan Edirnespor son yıllardaki en kötü başlangıçlardan birini yapmış oldu. 
 
  Geçen seneki gruba oranla daha kolay gibi görünen ve favori olarak gösterilen bir takımın bu haftada lige havlu atmasa bile oynanan futbolla buna yakın bir görüntü vermesi içler acısı. Teknik direktör Adnan Toros'un kalitesini kanıtlaması adına ligin ilk yarısının sonuna kadar takımı ilk 3 ' e yerleştirmesi gerekmektedir. Aksi takdirde Adnan Toros ismi taraftarlar arasında çokça tartışılır bir hal alacaktır gibi görünüyor. 
 

Bu yazı 434 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum