Hakeme Rağmen Galip


Türkiye Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 11.gruptaki galibiyet serisini devam ettiren temsilcimiz Edirnespor üst üste 4.galibiyetini alarak yürüyüşünü devam ettirdi. Edirnespor bizlere galibiyetten çok oynadığı futbolla neler yapabileceğini de gösterdiği bir maç oynadı. Özellikle kötü bir hakem yönetimine rağmen alınan bu galibiyet ne kadar güçlü bir Edirnespor'un oluştuğunun göstergesidir.
 
  10.hafta maçları sonunda 3.sıraya yerleşen Edirnespor kendi sahasında Çerkezköy 1911 spor karşısındaki 3-1'lik galibiyetin ardından Bozcaadaspor deplasmanından da galibiyetle ayrılarak galibiyet serisini 5 maça çıkaracağını düşünmekteyim. Liderle arasında sadece 2 puan kalmasının ardından ;eğer bu futbol anlayışını sürdürmeyi devam ettirebilirse 2-3 hafta içinde 2 puan farkının kapanıp 2-3 puan farkla liderliği alacaktır.
 
  Bu pozitif futbol anlayışında Taraftar başta olmak üzere tüm yönetim kurulu, teknik direktör Adnan Toros ve futbolcuların inanç ve hırsını ilk sıraya koyabiliriz.Sezon sonuna kadar bu anlayışı devam ettirebilecek havanın da yakalandığını görebiliyoruz.